Zaprojektuj i wyposaż

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie doboru optymalnych urządzeń i rozwiązań dla Zakładów Patomorfologii.

Zaprojektuj z nami Swoją pracownię!

Bazując na własnym kilkunastoletnim doświadczeniu w realizacji projektów kompleksowego wyposażenia Zakładów Patomorfologii oraz Cytologii w profesjonalny sposób pomagamy we właściwym, selektywnie wybranym pod indywidualne potrzeby Użytkownika doborze urządzeń.
Doskonale zdajemy sobie sprawę jak skomplikowanym i zróżnicowanym procesem są badania histopatologiczne dlatego też do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny ale zawsze tak samo rzetelny. Dbamy o to, żeby finalny PRODUKT jakim jest histologiczna linia technologiczna spełniał wszystkie oczekiwania klienta i był w jak najlepszy sposób zaplanowany.

Każdy zrealizowany projekt jest naszą wizytówką dlatego też z najwyższą starannością podchodzimy do każdego z nich.
Nasz zespół, za którym stoją inżynierowie, technolodzy jak również najlepsi handlowcy, chętnie się z Państwem podzielą swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze światowymi liderami w zakresie rozwiązań dla Zakładów Patomorfologii i Cytologii, którzy gwarantują najwyższą, powtarzalną jakość swoich produktów.
Zaopiekujemy się Państwem na etapie przygotowania projektu, jego realizacji oraz w okresie gwarancyjnym użytkowania sprzętu jak również pogwarancyjnym. Dla wszystkich urządzeń z naszej oferty prowadzimy własny, profesjonalny autoryzowany serwis.

 —  SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU  —